VÝTVARNÉ KURZY

KURZ PRO DĚTI

KURZ PRO DĚTI

Kurz pro děti ve věku 6-9 je určen malým kreativcům, které baví tvořit, kreslit a hrát si. Seznámí se s mícháním barev, naučí se, co je světlo a stín a jak si své fantazie převést na papír. Výtvarný materiál je v ceně kurzu. 10lekcí. Lekce trvá 2h. Cena kurzu je 2950Kč.

DÍLNA PRO PŘEDŠKOLÁKY

DÍLNA PRO PŘEDŠKOLÁKY

Každý všední den v dopoledních hodinách máme připravenou výtvarnou dílnu pro nejmenší děti ve věku 4-6 let. Hračky, výtvarný materiál a vše potřebné k zábavě dětí je v ceně kurzu. 1 hodina stojí 200Kč. 2 hodiny 350Kč.

KRESBA

KRESBA

Základy lineární kresby, techniky stínování, kresba podle modelu, zátiší. Výtvarný materiál je v ceně kurzu. 10lekcí. Lekce trvá 2h. Cena kurzu je 3950Kč.

MALBA

MALBA

Seznámení s technikami malby akrylovými a temperovými barvami. Výtvarný materiál je v ceně kurzu. 10 lekcí po 2h. Cena kurzu je 3950Kč.

KURZ KREATIVITY

KURZ KREATIVITY

V kurzu kreativity si můžete pomocí grafických technik, kresby, malby tvořit vlastní dílka a rozvíjet si tak svou fantazii a kreativitu. Tato aktivita pomáhá odbourávat stres. Výtvarný materiál je v ceně kurzu. 10 lekcí po 2h. Cena kurzu 3950Kč.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Pro jedince, kteří chtějí mít sokroumou hodinu s jedním z našich lektorů. Jednorázově nebo dlouhodobě. Výtvarný materiál je v ceně kurzu. Cena jedné lekce (2h) pro jednoho je 595,- Čas lze přizpůsobit dle domluvy.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY

Příprava na přijímačky na střední a vysoké školy umění a designu učí perspektivu, dovednost kresby a pomáhá při utváření vlastního výtvarného názoru a výběru domácích prací, který je pak hodnocen komisí u přijímacího řízení. Výtvarný materiál je v ceně kurzu. Cena 2h je 400Kč.

Kurz divadelních masek

Kurz divadelních masek

S chillskou umělkyní Macarenou Barra tvoříte divadelní masky pomocí hlíny a sádry. 10 lekcí za 4990,- Lekce trvá 2h.